Rūsas noņemšana

Rūsas noņemšana

 • Ferroxin Spray

  Daudzfunkcionāls Eļļošanas aerosols
  Efektīga gaišas krāsas eļļa aerosol, ierūsējušu, ieķīlējušos, korodējušu detaļu atskrūvēšanai un atbrīvošanai. Neitralizē rūsu, konservē metāla instrumentus, skrūves, iekārtas un aizsargā virsmas. Ferroxin atzīts par efektīgāko tirgū.
  Pielietojums

 • No Rost Spray

  Daudzfunkcionāls MoS2 saturošs līdzeklis aerosolā
  No Rost Spray ir plaši pielietojama aktīvo vielu kombinācija ar sekojošām īpašībām: ātra rūsas šķīdināšana un atbrīvošana, mitruma izspiešana un eļļošana, pretkorozijas aizsardzība un vienreizēja iespiešanās spēja detaļu savienojuma mikroplaisās, kā arī satur lielu daļu cieto smērvielu (MoS2), kas ir papildu berzes un nodiluma samazināšana visām kustīgajām mehānismu daļām
  Pielietojums

 • Ferroxin W spray

  Ilgtermiņa metāla virsmu aizsardzība līdzeklis
  Pretkorozijas aizsarglīdzeklis, kas izstrādāts, lai saglabātu un pasargātu no korozijas mašīnas, to mezglus un detaļas ilgstošas glabāšanas laikā un nelabvēlīgos apstākļos: nokrišņi, augsts relatīvais gaisa mitrums, jūras klimata ietekme.
  Īpašības
  Pielietojums

 • Ferroxin DS Spray

  Eļļošanas un aizsardzības aerosols trosēm
  Noturīgs eļļošanas un konservācijas līdzeklis lielas un mērenas slodzes trosēm. Pēc uzklāšanas uz troses virsmas līdzeklis iesūcas trosē un ieeļļo visus stieples vijumus.
  Īpašības
  Pielietojums

Яндекс.Метрика